مهلت شرکت در جایزه شعرجم تا ۸ اسفند96 تمدید شد/حضور شاعران مطرح کشور برای داوری

 

JamDay-Majid-300x263

دبیر جایزه شعر جم گفت: مهلت شرکت در جایزه شعرجم تا هشتم اسفند تمدید شد.

به گزارش دبیر خانه دائمی همایش روز جم؛ مجید اجرایی افزود: این رویداد ادبی توسط چند چهره  مطرح ملی واستانی داوری خواهدشد که عبارتند از:

 

 

 


در بخش شعر کلاسیک: محمدعلی بهمنی، رضا معتمد،حسین جلال پور
در بخش شعر غیر کلاسیک: بهزاد خواجات،علی هوشمند،عبدالله رییسی
در بخش کتاب: علی باباچاهی، بهزادخواجات، محمدعلی بهمنی

اجرایی با بیان این که مراسم اصلی جایزه در روز بیست وسوم اسفند و در شهرجم برگزار خواهد شد ادامه داد: در این رویداد شعری کارگاه آموزشی با حضور و تدریس داوران برگزار خواهد شد.

دبیر جایزه شعرجم خاطرنشان کرد: ویژگی مهم ومنحصر به فرد جایزه این است که برای اولین بار کتاب های برتر سال در زمینه شعر معرفی خواهد شد و به علاوه از مهمترین فعالان ادبی استان در حوزه هایی چون نقد ادبی، ژورنالیزم ادبی، ناشران شعر، نهاد سازی ادبی و… تجلیل خواهد شد.

وی با بیان این که جایزه شعر جم گردهمایی سه نسل شعری در استان بوشهر است اظهار امیدواری کرد: همه چهره های مورد نظر امکان حضور در این رویداد را داشته باشند.

این کنشگر ادبی با بیان این که متولیان روز جم حمایت خود را از این برنامه دریغ نکرده اند اظهار داشت: این جایزه محکی است برای برگزاری کیفی و حرفه ای تر آن در سالیان آینده و در گستره ی ملی.

مجید اجرایی در پایان از همه شاعران استان بوشهر خواست با مشارکت فعالانه خود سهم و نقشی در تحول فرهنگی این استان بردارند.

وی در پایان گفت: هرچند این برنامه در زمان فشرده و محدودی برگزار می شود، ولی امیدواریم و تلاش می کنیم با کیفیت مناسب و مطلوب برگزار شود