دبیر روز جم : جایزه ی شعر جم جهانی می شود

 

Daneshmand3

مسئول دبیرخانه همایش روز جم از برنامه ریزی ۵ ساله برای برگزاری جایزه شعر جم در گستره کشورهای فارسی زبان خبر داد.

به گزارش دبیرخانه همایش روز جم؛ علی دانشمند گفت: طبق چشم اندازی که برای جایزه شعر جم ترسیم شده پس از ۴ سال این جایزه به صورت کشوری و در سال پنجم در سطح کشورهای فارسی زبان برگزار می شود.


وی افزود: هدف از برگزاری این جایزه، توجه بیشتر به شعر آنهم با رویکرد حرفه ای و ارتقای هر چه بیشتر جایگاه شعر و شاعران و افزایش تولیدات ادبی در سطح شهرستان و استان و در مراحل بعد کشور است.

دانشمند با اشاره به تلاش های انجام شده برای اجرای هر چه مطلوب تر جایزه شعر جم گفت: دبیر اولین جایزه شعر جم از جوانان با استعداد شهرستان است که در سرایش شعر و تالیف کتاب خوش درخشیده و این افتخار را داریم که این جایزه مهم با مدیریت ایشان برگزار شود.

وی مجید اجرایی را انتخابی شایسته برای برگزاری اولین جایزه شعر جم دانست و یادآور شد: اجرایی با سابقه کاری و تجربه اجرایی که دارند می توانند در راستای برگزاری مطلوب، دبیرخانه همایش روز جم را یاری کنند و امید دارم با مشارکت همه اهالی هنر و ادب دوستان شهرستان و استان بتوانیم گامی بزرگ در مسیر ارتقای فرهنگ و ادب برداریم.

مسئول دبیرخانه دائمی همایش روز جم تصریح کرد: جایزه شعر جم، گام اول شهرستان است و یقینا نواقصی هم وجود دارد که تلاش می کنیم با بهره گیری از نگاه خوب نخبگان ادب و ادبیات، اولین جایزه شعر جم به بهترین نحو ممکن برگزار شود